info@objevsamsebe.cz

Terapeutka

Mentorka

Lektorka

Propojuji lidem jejich materiální a duchovní svět tak, aby se cítili šťastní. Ráda spojuji i zdánlivě nesouvisející.

Víte, co mě naplňuje? Když se lidem vrátí jiskra a pocit štěstí do očí.

Moje semináře, workshopy a kurzy jsou zaměřeny jak na firemní klienty, tak na menší skupiny. Používám i metody NLP, EFT, afirmace a rituály včetně meditací a dechových cvičení.

Klíčoví pracovníci, majitelé firem, nebo vysoce postavení manažeři mohou využít spolupráci osobního vedení. Budete-li naladěni na správnou vibraci, úspěch se dostaví.

Ve chvíli, kdy se dostanete do situace, kdy nevíte jak dál, můžete se ocitnout na dně a začnete hledat cesty. Nemůžete ovlivnit to, co se vám děje, ale můžete ovlivnit vše, jak na to budete reagovat. V ten moment je důležité vrátit se sám k sobě. Odpustit (si) a začít věci dělat s jiným přístupem. Pro sebe. Nemusíte se ničemu a nikomu obětovat, vaše vnitřní síla je už ve vás. Pomohu vám změnit tento přístup.

Protože to, jak se cítíme, se ve velké míře odráží i navenek a ovlivňuje celý náš život.

O mně

Jako většina žen mám ve svém životě mnoho úloh (terapeutka, maminka, partnerka, dcera, sestra, švagrová, teta, kamarádka, kolegyně, finanční poradkyně - už pěknou řádku let). Mám je ráda všechny. Nejvíc, když mohu být sama sebou!

Vystudovala jsem vyšší odbornou školu s ekonomickým zaměřením v Praze. 10 let jsem působila ve vedoucí pozici ředitelky a regionální ředitelky 2 amerických firem působících na českém trhu. 8 let působím v korporátní společnosti zaměřené na finance.

Již 13 let používám léčebné metody, díky kterým je mi umožněno pomáhat lidem v mém okolí. Těším se na nové zážitky a výzvy, které mi pomáhají dál růst a objevovat v sobě vždy něco nového.